دستگاه بخور اولتراسونیک سرد EmsiG US456 Plus

EmsiG US456-plus Cold Mist Air Humidifier

  • استاندارد: CE
  • نوع بسته بندی: بسته بندی تکی کارتنی
  • گارانتی: تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا,گارانتی ۲۴ ماهه طلایی امسیگ (رهروان ایساتیس)
  • رده مصرف: شخصی و خانگی
  • الزام به معرفی / نسخه پزشک: ندارد
  • تاریخ مصرف : فاقد الزام به تاریخ مصرف

وضعیت : موجود

تولید کننده:  امسیگ-Emsig
17880000
قیمت بازار: سود شما تومان
قیمت : 1,788,000 تومان

دستگاه بخور اولتراسونیک سرد US456 Plus

مناسب برای تمام سنین

نبولایزر برای محیط

کنترل مه و بخار حداکثر 350 میلی لیتر در ساعت

گارانتی دو ساله و ده سال خدمات پس از فروش

نقاط قوت :

    مصرف برق بسیار پایین 31 وات
    دارای فیلتر رایگان جهت تصفیه هوا                 
    دارای چراغ شب  7 رنگ
    رطوبت ساز و تمیز کننده هوا
    دارای 2 طرح کلاسیک و 2 طرح بچه گانه و فانتزی روز
    دارای محفظه اسانس در قسمت خروجی بخار به همراه اسپانج

سرماخوردگی کودکانتان را بهبود ببخشید.

آیا فرزند شما هم زیاد دچار سرماخوردگی می شود؟

در فصل زمستان رطوبت هوا بین 10 تا 20 درصد کاهش می یابد. خشک شدن هوا باعث پخش شدن ویروس ها در هوا و در نتیجه پخش شدن بیماری مثل سرماخوردگی می شود. استفاده از بخور می تواند این کمبود رطوبت را جبران نموده و حتی باعث بهبودی در روند سرماخوردگی شود. زیرا مرطوب کردن مجراهای تنفسی در فصل زمستان بسیار مهم است و این کار تنفسی راحت تر را ممکن میسازد.

استفاده از دستگاه بخور علاوه بر مرطوب شدن محیط پیامد دیگری هم دارد و آن تمیز شدن هوای محیط است و دلیل آن داشتن فیلتر تصفیه ای است که در دستگاه بخور تعبیه شده است.

دستگاه بخور  US456  در طرح ها و رنگ های مختلف موجود است. مزیتی که این دستگاه نسبت به سایر بخور ها دارد داشتن طرح های کودکانه آن است. زیرا کودکان بیشتر در معرض بیماری های ویروسی مانند سرماخوردگی قرار دارند و استفاده از دستگاه بخور  برای کودکان بسیار توصیه می شود.

دستگاه بخور  اولتراسونیک سرد امسیگ، با ایجاد رطوبت سرد مناسب برای تابستان است که هوا گرم و خشک می شود و با این بخور میتوان رطوبت کافی به دست آورد. دستگاه بخور US456 مصرف برق بسیار پایین دارد و همچنین با داشتن مخزن آبی به حجم 5.2 لیتر بسیار کاربردی می باشد. این دستگاه با تکنولوژی روز ساخته شده است. دارای ولوم تنظیم خروجی بخار و همچنین   یون منفی یکسره  می باشد. زمانی که آب دستگاه از یک حد مشخصی کمتر باشد، چراغ هشدار  آن روشن می شود و در صورت اضافه نشدن آب، دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود.

دستگاه بخور  US456  بسیار  بی صدا کار می کند و خروجی بخار آب آن به صورت بسیار عالی می باشد. همچنین این دستگاه دارای فیلتر رایگان ضد رسوب و باکتری آب است.

این دستگاه بخور همچنین دارای یک چراغ LED روی ولوم تنظیم بخار است که زمانی که سبز باشد به معنی در حال کار بودن دستگاه است و قرمز بودن آن نشان دهنده کمبود آب مخزن می باشد.

همچنین بخور برای بیماری های پوستی مانند اگزما و اتیوپی بسیار مفید می باشد. چون درمان این بیماری ها مدت زمان زیادی در معرض رطوبت ماندن است. این بیماری ها در کودکان نیز شایع تر می باشد.

اکثر بیماری های تنفسی  نیز در دوران کودکی  به وجود می آیند با تسهیل در تنفس کودکان از بروز  بیماری های جدی در آنها می توان جلوگیری کرد.

دستگاه بخور US 456 امسیگ را می توانید در دو طرح مختلف کلاسیک و فانتزی-بچه گانه تهیه فرمایید.

روش های پرداخت این محصول

 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در محل ( فقط در تبریز)

روش های ارسال

 • ارسال با پست
 • ارسال با باربری
 • ارسال با تیپاکس
 • ارسال با TPX